Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotoryi jest prawdziwą kuźnią talentów. Mogliśmy się o tym przekonać wczoraj w Złotoryjskim Ośrodku Kultury.
„Koncert talentów Trójki” rozpoczął się dostojnie, od poloneza, a z każdą kolejną chwilą emocje rosły.
Były wiersze, taniec, piosenki i gra na instrumentach. Z kolei w holu ZOK-u stanęła wystawa prac plastycznych.
Występowali zarówno uczniowie grup zerowych, jak i klas ósmych.
Kilkadziesiąt osób popisało się wyjątkowym talentem, a podziwiali ich widzowie, wypełniający po brzegi salę.
Po trwającym 90 minut koncercie, uczniom oraz przygotowującym ich nauczycielom i instruktorom podziękowała dyrektorka szkoły Danuta Boroch.
Następnie głos zabrał burmistrz Złotoryi. – Daliście piękny pokaz. To była prawdziwa ucznia. Chciałoby się jeszcze oglądać nasze wspaniałe, złotoryjskie talenty. Bardzo serdecznie wam dziękuję. To co zrobiliście na scenie, to była petarda i mistrzostwo świata. Dziękuję także tym, którzy czuwali nad przygotowaniem każdego występu – powiedział Paweł Kulig.
![]()












Filtry