Na strzelnicy Złote Wzgórza odbył się Samorządowy Piknik Strzelecki zorganizowany (z okazji Dnia Samorządowca) przez Klub Strzelecki Agat oraz Starostwo Powiatowe w Złotoryi.
W wydarzeniu uczestniczyło około 100 osób. Pojawili się radni sejmiku województwa dolnośląskiego, radni powiatu, miasta i gmin, pracownicy jednostek samorządu terytorialnego oraz członkowie ich rodzin.
Nagrody najlepszym wręczali starosta Rafał Miara z reprezentantami kadry narodowej w strzelectwie sportowym, Danielem i Karoliną Romańczyk.
W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła rada miasta Złotoryi. Kolejne miejsca zajęli: Urząd Gminy Złotoryja oraz rada powiatu złotoryjskiego.
- Indywidualnie w konkurencji karabin kobiet kolejno na podium stanęły: Barbara Krupska, Marta Drygajło, Anna Wrutniak.
- Karabin mężczyzn: Paweł Rudkowski, Grzegorz Jaślar, Marcin Borys.
- Pistolet sportowy kobiet: Anna Jurczyk, Jolanta Wasilewicz, Aleksandra Kopij.
- Pistolet sportowy mężczyzn: Marcin Borys, Paweł Wasilewicz, Roman Szapował.
- Pistolet centralnego zapłonu kobiet: Marta Drygajło, Anna Jurczyk, Natalia Serok.
- Pistolet centralnego zapłonu mężczyzn: Grzegorz Jaślar, Marcin Pawłowski, Rafał Miara.
![]()















Filtry