W imieniu Muzeum Złota, Złotoryjskiego Ośrodka Kultury, gminy miejskiej Złotoryja oraz Geoparku UNESCO „Kraina Wygasłych Wulkanów” zapraszamy na otwarcie wystawy „Od złota do przemysłu. Historia jednego miejsca”.
Zapraszamy na bezpłatne zwiedzanie wszystkich ekspozycji 20 maja, w godzinach 9.30-16.30 (ostatnie wejście do godz. 16.00).
















Filtry